Siirry pääsisältöön
Näkymä keskustaajamasta

Asuminen

Asumispalveluihin liittyvät yhteystiedot

 

Leijonapatsas

Asuntotoimiston sähköposti 

Asuntotoimisto@ruokolahti.fi

 

 

 

Leijonapatsas

Asumispalvelupäällikkö

Sari Myyryläinen
+358 44 4491 210
Sari.Myyrylainen@ruokolahti.fi
Asukasvalinnat, isännöinti

 

Pirjo Rautio

Palvelusihteeri

Pirjo Rautio
+358 44 4491 204
Pirjo.r.Rautio@ruokolahti.fi
Asumisen toimistoasiat
 

 

Päivi Lipponen

Laskentasihteeri

Päivi Lipponen
+358 44 4491 212
Paivi.Lipponen@ruokolahti.fi
Kunnan vuokralaskutus

 

Jarkko Purujoki

Rakennustarkastaja

Jarkko Purujoki
+358 444 491 256
Jarkko.Purujoki@ruokolahti.fi
Rakennusvalvonta, teiden talvikunnossapito

 

Kristiina Korhonen

Maanmittausinsinööri

Kristiina Korhonen
+358 444491 253
Kristiina.Korhonen@ruokolahti.fi
Omakotitontit, venepaikat, yksityistiet