Siirry pääsisältöön

Vapaa-aika

Nuoriso

Elisa Kivinen

Nuoriso-ohjaaja

Elisa Kivinen
+358 444491 265
Elisa.Kivinen@ruokolahti.fi
Metsolantie 7, 56100 Ruokolahti
Facebook: Ruokolahden Nuoriso-ohjaaja Elisa Kivinen
Instagram: Nuorisohjaajaelisaruokolahti
Snapchat: Elisaohjaaja

Riina Hallikainen

Nuoriso-ohjaaja

Riina Hallikainen
+358 44 4491 234
riina.hallikainen@ruokolahti.fi
Metsolantie 7, 56100 Ruokolahti 
Facebook: Nuoriso-ohjaaja Riina Hallikainen
Instagram: nuoriso_ohjaaja_riina 
Snapchat: ohjaaja_riina

Olli Näreaho

Etsivä nuorisotyöntekijä

Olli Näreaho
+358 44 4491 275
Olli.Nareaho@ruokolahti.fi
Metsolantie 7, 56100 Ruokolahti
Facebook: Ruokolahden Etsivä Nuorisotyö Olli
Instagram: Etsivä Olli
Snapchat: etsivaolli

Kansalaisopisto

Aleksi Puustjärvi

Vt. Hyvinvointipalvelujen toimialajohtaja

Aleksi Puustjärvi
+358 444491 243
Aleksi.Puustjarvi@ruokolahti.fi
Kansalaisopiston rehtori

Johanna Kinnunen

Palvelusihteeri

Johanna Kinnunen
+358 44 4491 264
Johanna.Kinnunen@ruokolahti.fi
Virastotie 3, 56100 Ruokolahti
Kansalaisopiston toimistoasiat

Liikunta

Antti Suvanto

Kunnossapitoinsinööri

Antti Suvanto
+358444491251
Antti.Suvanto@ruokolahti.fi

Ei kuvaa henkilöstä

Liikuntapaikkojen hoitajat

Liikuntakeskus/Liikuntahalli

+358 44 4491 349
urheilukentta@ruokolahti.fi

Jesse Kotiranta

Hyvinvointiluotsi

Jesse Kotiranta
+358 44 4491 261
Jesse.Kotiranta@ruokolahti.fi
Metsolantie 9, 56100 Ruokolahti

Kirjasto

Kirjasto

Kirjasto

Nällikuja 1, 56100 Ruokolahti
+358 44 4491 226
kirjasto@ruokolahti.fi

Sanna Halttunen

Vastaava kirjastovirkailija

Sanna Halttunen
+358 44 4491 227
Sanna.Halttunen@ruokolahti.fi